TAMER KANBER BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLDU

Balıkesir 20. ve 21. Dönem Demokratik Sol Parti (DSP) Milletvekili olarak görev yapan Tamer KANBER, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerde Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı oldu.

27 Şubat 2019 Çarşamba günü saat 09.00’da gazetemiz 5 Eylül’ü ziyaret edenTamer KANBER, İnşaat Mühendisidir. Balıkesir İMO Yönetim Kurulu, Balıkesir Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyesi, Milletvekiliği zamanında da İçişleri Komisyon üyesi görevinde bulunmuştur.

Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan KANBER; “On Reform” projesi ile Cumhuriyetin temel ilkelerini bütün yerleşimlerde hayata geçirmeye, bugünden başlayarak, geleceğin, ışıklı, halkçı, kültürel ve doğal yeni kentlerini kurmaya, mevcut kentleri bu ilkelere uygun olarak yenilemeye, kalkınmayı kentlerden ve köylerden başlatmaya söz veriyorum,” diyor.

Tamer KANBER, DSP olarak; “Sevgikent, Halkkent, Bilimkent, Doğalkent, Kültürkent, Hukukkent, Üretkent, Güneşkent, Köykent ve Teknokent ’10 Reform’ hedefimizdir. Oy vermek sizden, çalışmak bizden,” dedi.

Haber: E. DURMAZIMG_4610 IMG_4612

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir