Süper Amatör Lig Play Off Grubunda son haftaya 12 puan ile üçüncü sırada başlayan Susurlukspor, deplasmanda gol olup yağdı ve Bigadiç Belediyespor'u 6-0 mağlup ederek 15 puan ile ikinci sırada sezonu tamamladı. İlk iki sıradaki takımların birbirleriyle oynadığı haftada 3 puanı hanesine yazdıran Susurlukspor, bu sonuç ile ikinci sırada yer alarak Bölgesel Amatör Ligde (BAL) mücadele eden Balıkesir takımları arasında ikinci sırada yer alan Etispor ile Play-Off maçı oynama hakkı kazandı.
HAKEMLER: Talha ÖZTÜRK, Ardahan IŞIK, Eren FİLİZ
BİGADİÇ BELEDİYESPOR: Zafer, İsmail, Burak (Hamza), Ertuğrul, Tunahan, Canpolat (Tayfun), Furkan (Baha), Ferhat (Efe), Hasan, Tuncay, Mehmet
SUSURLUKSPOR: Burakcan, Alihan, İbrahim (Arda), Serpen, Oğuz (Samet), Ekrem, Emincan (Furkan), Işılay (Şerif), Ahmet, Yunus, Tamer (Arda Sait)
GOLLER: Dk. 15 Işılay, Dk. 23 Tamer, Dk. 35-53-75 Ekrem, Dk. 73 Yunus
Susurlukspor-Etispor arasında oynanacak olan maçta kazanan takım Bölgesel
Amatör Lige çıkacak. Susurlukspor yetkilileri; "Bölgesel Amatör Lig'e bir adım kaldı. Futbolcularımıza ve taraftarlarımıza güveniyoruz. BAL Ligine çıkan takım biz olacağız," dediler.