BAŞKAN AHMET AKIN SUSURLUK'TA

BAŞKAN AHMET AKIN SUSURLUK

31 Mart öncesi seçilmesi halinde makamda oturup tebrikleri kabul etmek yerine sahada, halkın içinde olacağın ın sözünü veren Ahmet AKIN, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesiyle birlikte sözünü tutmaya başladı.

31 Mart öncesi seçilmesi halinde makamda oturup tebrikleri kabul etmek yerine sahada, halkın içinde olacağın ın sözünü veren Ahmet AKIN, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesiyle birlikte sözünü tutmaya başladı. AKIN, bayram tatili bile yapmadan seçmene ve vatandaşa teşekkür ziyaretlerine başladı. İlk durak Susurluk ve Karesi ilçeleri oldu.

                Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet AKIN, Susurluk'ta büyük bir coşku ile karşılandı. Başkan AKIN, Susurluk Belediye Başkanı Hakan Yıldırım SEMİZEL'i makamında ziyaret etti. 

                Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet AKIN, Ramazan Bayramı'nı hemşehrileriyle kucaklaşarak geçirdi. Bayramın ilk gününde; Susurluk ilçesi Merkez ve Göbel Mahallesi ile Karesi ilçesi Tatlıpınar, Ovacık ve Kabakdere kırsal mahallelerini ziyaret ederek hemşehrilerinin bayramlarını kutlayan Başkan Ahmet AKIN, geride bıraktığımız yerel seçimlerde kendisine destek verip, Büyükşehir Belediye Başkanı olmasına vesile oldukları için de ayrıca teşekkür etti. Her gittiği yerleşim yerinde güleryüz, tatlı dil, samimiyet ve coşkuyla karşılanan Başkan Ahmet AKIN'a, büyük küçük her yaştan vatandaş ilgi gösterdi.

                BALIKESİR'İN BEREKETİ ARTACAK

                Önümüzdeki 5 yıl boyunca Balıkesir'i liyakatli ve şeffaf belediyecilik anlayışıyla yöneteceklerini ifade eden Başkan Ahmet AKIN; "Güzel şehrimiz Balıkesir'i, siz çalışkan ve kıymetli kardeşlerimle hep birlikte yöneteceğiz. Kırsal mahallelerimizin eksikliklerini giderecek ve her alanda gelişmelerini sağlayacağız. Balıkesir, toprağı bereketli bir şehir. Bizler de sizlerle el ele vererek bu bereketi artıracağız. Kırsal mahallelerimiz yalnız ya da sahipsiz değil, söz verdiğimiz hizmetleri en kısa süre içerisinde hayata geçireceğiz," diye konuştu. 

                BAŞKAN SEMİZEL: "BİRLİKTE BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATACAĞIZ"

                Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet AKIN'ın ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getiren Başkan Hakan Yıldırım SEMİZEL; "Büyükşehir Belediye Başkanı  Ahmet AKIN ile birlikte büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Cumhuriyet Halk Partili Belediyeler olarak halıkımız ile birlikte tüm Türkiye'de sosyal belediyeciliği, halkçı belediyeciliği yerleştirecek ve adımızdan söz ettireceğiz. Oyları ile bizi bu kutsal göreve getiren vatandaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum," dedi. Anahtar Kelimeler: BAŞKAN AHMET SUSURLUK'
  • Pazar 23.2 ° / 11 ° false
  • Pazartesi 24.8 ° / 11.7 ° Güneşli
  • Salı 25.3 ° / 9.8 ° Güneşli